چند واحد پاس كرده ايم ؟؟

ساخت وبلاگ
چکیده : فرض کن دختر یک خانواده ی ثروتمند هستی.با یک #طلبه ی ساده #ازدواج می کنی.به خاطر ادامه تحصیله همین طل... با عنوان : چند واحد پاس كرده ايم ؟؟ بخوانید :
فرض کن دختر یک خانواده ی ثروتمند هستی.

با یک #طلبه ی ساده #ازدواج می کنی.
به خاطر ادامه تحصیله همین طلبه ی ساده راهی نجف می شی.گرما و غربت شهر نجف رو در نظر بگیر.خدا به شما فرزندی می ده.

این فرزند می میره!دوباره فرزند می دهد.دوباره می میره!دوباره فرزند می دهه ...
دوباره …!فقر در حدی گریبانتونو گرفته که یکی یکی اسباب خانه رو می فروشی.حتی رختخوابو!همسر علامه طباطبایی همیشه منو به فکر می بره.علامه در مورد ایشون گفته بود:"من نوشتن المیزان رو مدیون ایشونم".یا"اگر صبر حیرت انگیز همسرم نبود من نمی تونستم ادامه ی تحصیل بدم".صبر حیرت انگیز ...نوشتن المیزان …علامه نه با کسی تعارف داشت و نه اغراق می کرد.علامه در جایی فرموده بودن:"ایشون وقتی در قم رو به حرم حضرت معصومه(سلام الله علیها) سلام می داد من جواب خانوم رو می شنیدم! و همچین هنگامی که زیارت عاشورا می خواند من جواب سلام امام حسین(ع) رو می شنیدم!"همیشه به جایگاه او حسرت می خورم!با خودم فکر می کنم حتما وقتی که داشته خانه رو جارو می زده ...یا وقتی برای علامه چایی می ریخته ...می دونسته در آسمون ها اون قدر معروفه؟می دونسته در پرورش یک مرد بزرگ اون قدر موثره؟کاش کتابی از زندگی نامه اش چاپ شده بود!کاش برای ما کلاس آموزشی می ذاشت!

کلاس اخلاق؛
اخلاص؛کلاس مدیریت زندگی در شرایط بحرانی؛کلاس "چگونه از همسر خود علامه طباطبایی بسازیم؟"؛کلاس "چگونه بدون قلم به دست گرفتن تفسیر المیزان بنویسیم؟"؛کلاس "چگونه مهم باشیم اما مشهور نه؟"؛کلاس "چگونه توانستم در اهداف والای همسرم او را در بدترین شرایط یاری دهم؟؛کلاس…به نظر شما همه ی این ها چند واحد می شه؟

خدای من!
چقدر واحد پاس نکرده داریم......

واحد,كرده,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 3 شهريور 1396 ساعت: 0:10